Матеріальна база школи

Ш кола розміщена в типовому приміщенні. Має 60 класних кімнат навчальних кабінетів. Обладнано 4 комп’ютерні класи та інформаційно-комп’ютерний центр, 4 майстерні, сучасна актова зала, 2 спортивні, танцювальний і тренажерний зали, їдальня, тир, 2 стадіони, стадіон зі штучним покриттям, басейн, спортмайданчики.

В 54 класокомплектах навчається 1650 учнів. Мова навчання – українська. Відкрито 7 інклюзивних класів.

Створено особливі умови для дітей з особливими потребами.

  

Адміністрацією школи і педагогічним колективом за підтримки управління освіти та міської ради докладено чимало зусиль для розвитку і вдосконалення матеріально-технічної бази. Cтворено сучасні кабінети основ здоров’я, цивільного захисту,  екології, української мови, української літератури «Лесина світлиця», суспільних наук, історії, правознавства, біології, іноземної мови, облаштовано футбольне поле зі штучним покриттям, зроблено якісний ремонт та естетично оформлено актовий зал, їдальню, створено зал бойової слави, кімната слов’янської культури «Берегиня». За санітарний стан та подвіря школа завжди отримує від міської влади та громадськості високу оцінку.

Значну допомогу в зміцненні навчально-матеріальної бази, організації і проведенні навчально-виховної роботи надають батьківська громадськість та піклувальна рада школи.

Залучення та використання позабюджетних коштів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *