Педагогічний колектив

Педагогічні кадри

Навчальний процес у школі забезпечують 130 працівників. Всі вони мають вищу педагогічну освіту, працюють за фахом.

Склад педагогічних кадрів

Мають педагогічні звання:

«Учитель-методист» – 31

«Старший учитель» – 19

Нагороджені знаком:

«Відмінник освіти України» – 6

«А.С. Макаренко» – 1

  Для того, щоб роздивитися у кожній дитині її здібності, нахили, можливості, потрібна не тільки і не стільки освіта, скільки висока культура, широкий кругозір, людська мудрість учителя. Тільки любов педагога до своїх вихованців, його доброзичливість, чуйність, що виходять із самої глибини душі, мають величезну силу позитивного впливу на них. Діти чутливі до любові, убирають її у себе, а це позначається на їхньому розвиткові.

Створена у школі система методичної роботи постійно стимулює педагогічних працівників до підвищення кваліфікаційної категорії. У 2010 році   атестувались 19 учителів.  Із них 10 підвищили кваліфікаційну категорію (5 отримали вищу, 5 – першу), 1 педагогу присвоєно педагогічне звання «старший учитель», одному – педагогічне звання «вчитель – методист». 

Провідною ідеєю роботи з педкадрами за цей час була реалізація основних завдань національної Доктрини розвитку освіти та державної програми „Вчитель”, виконання рекомендацій проблемно-методичної теми школи „Забезпечення формування особистості учня на основі розвитку його творчого, культурного та валеологічного потенціалу в умовах особистісно орієнтованого навчання і виховання”.

Уся внутрішньошкільна робота з педагогічними кадрами проводиться у 7методичних комісіях учителів-предметників, класоводів та класних керівників. Круглі столи, методичні діалоги, диспути, відкриті уроки,  взаємовідвідування уроків та ін. – такі найбільш ефективні форми і методи використовували методичні комісії минулому навчальному році.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *